Get Adobe Flash player

O nas

Naszym największym wyzwaniem jest turystyka młodzieżowa. Z nieskrywaną pasją i zaangażowaniem zajmujemy się organizacją kompleksowych imprez turystycznych. Biuro Podróży Wierzbiccy jest gwarancją wysokiego standardu usług noclegowych, żywieniowych fachowej i bezpiecznej opieki licencjonowanego pilota i lokalnych przewodników.

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi obiektami turystycznymi i gastronomicznymi, dzięki czemu proponujemy Państwu najciekawsze miejsca w atrakcyjnych cenach. Nasi kierowcy dowiozą Państwa do celu bezpiecznie i komfortowo, dbając aby na pokładzie panowała dobra atmosfera.ał uśmiech. Posiadane przez nas autobusy przechodzą systematycznie okresowe badania techniczne. Zgodnie z obowiązującym prawem nasza firma posiada aktualną polisę ubezpieczeniową OC na rzecz klienta. Na świadczone przez nas usługi zawieramy umowy zgodne z ustawą o usługach turystycznych.

W okresie wakacji i ferii przygotowujemy bogatą ofertę wypoczynkowo-rekreacyjną dla młodych ludzi. Jako, że organizujemy przede wszystkim wyjazdy dla młodzieży, chętnie nawiązujemy współpracę z Radami Szkół, UKS-ami, Drużynami Harcerskimi, Wychowawcami. Organizujemy białe, zielone i błękitne szkoły w różnych zakątkach naszego kraju i zagranicy.

Nasza ofertę stale wzbogacamy i unowocześniamy. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się niskobudżetowe wycieczki lotnicze po stolicach Europy. Dzięki nam mogą Państwo zwiedzić np. Londyn już od 350zł za dzień.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z Biurem Podróży Wierzbiccy, macie pomysł  na ciekawą wycieczkę, kolonię czy obóz, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 600 046 860 lub tel/fax +48 25 682 38 33, a także drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dotrzemy do Państwa aby omówić szczegółowo ofertę i nawiązać współpracę.